Roślinne motywy, pojawiające się ostatnimi czasy w nowoczesnych aranżacjach wnętrz robią furorę… i nic dziwnego! Samo patrzenie na plakat lub obraz z takim motywem poprawia nastrój  i dodaje pozytywnej energii. Dodatkowo rzadko zdarza się wnętrze, do którego taki akcent nie będzie pasował.

Aranżacja wnętrz, wykorzystująca do wystroju elementy inspirowane naturą, jest nie tylko bardzo na czasie, ale przede wszystkim wprowadza do naszego otoczenia harmonię i łagodność roślinnego świata. Podobnie zbawienne działanie na nasze skołatane tempem życia nerwy ma spokojny, stonowany pejzaż… Go.Gallery oferuje niezwykłe plakaty – wszystkie stworzone w oparciu o autorskie obrazy. Czy to nie dobry moment na zaproszenie ich do siebie? Inspirowane naturą, lekkie, barwne i subtelne – doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu. Mają w sobie zarówno spokój, jak i energię. Energetyczne, a jednocześnie doskonale wyważone. Barwne, ale nie przeładowane kolorami. Lekkość stosowanej przez autorkę techniki akwarelowej idealnie wpisuje się w – tak popularne ostatnio – jasne i przestrzenne wnętrza w stylu skandynawskim oraz w spokojną filozofię hygge. Z pewnością warto wybrać coś dla siebie… albo zamówić obrazy dedykowane konkretnemu wnętrzu lub bliskiej osobie.

Plakaty artystyczne, akwarele
Plakaty i wydruki artystyczne Goga Gallery

Spokojne pejzaże, ożywcze motywy roślinne, czy energetyczne, barwne impresje. Każdy, kto kocha naturę i lubi subtelny charakter malarstwa akwarelowego, znajdzie tutaj coś dla siebie. Plakaty Go.Gallery stanowią idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą przeznaczać dużych kwot na wystrój wnętrza, jednak cenią sobie wysoką jakość artystyczną i doceniają sygnowane prace, wykonywane w niewielkich nakładach. Taki rodzaj reprodukcji daje gwarancję, że kupowany plakat nie jest produkowany w tysiącach egzemplarzy. Najwyższy nakład to 100 egzemplarzy. Liczy się dla nas przede wszystkim jakość i wartość artystyczna –  nie ilość.

Obrazy akwarele, dekoracje ścienne
Obrazy Goga Gallery

Dla tych, którzy bardzo cenią unikalność oryginalnych prac, które powstają w jednym egzemplarzu i stanowią unikalną pracę artystyczną idealnym rozwiązaniem będzie wybór prac z kolekcji obrazów Go.Gallery. Istnieje także możliwość złożenia zamówienia na obraz w wybranym wymiarze, kolorystyce lub motywie.
Wycenę takich zleceń zawsze przeprowadzam indywidualnie.
Zapraszam do kontaktu: gallery@goczewska.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *