Dobre miejsca, piękne wnętrza… Artykuły dotyczące zagadnień związanych z aranżacją wnętrz, ciekawi twórcy i ich projekty. Ale także codzienne myśli i uczucia, wzloty i upadki. Na tym blogu umieszczam zarówno wpisy związane z moją pracą/pasją, jak i moje prywatne historie i przemyślenia. Wszak nie samą pracą człowiek żyje : )
Piszę i tworzę obrazy, bo czuję taką potrzebę. Może znajdziesz u mnie coś, co Cię zainteresuje, pocieszy… czy nawet rozweseli.  Tylko nie zapomnij najpierw zaparzyć sobie dobrej kawy. Jednak herbata? Będzie jak znalazł! ; )

Happiness is a journey, not a destination.

Nazywam się Małgorzata Goczewska i witam Cię na moim blogu.
Jestem malarką, ilustratorką, graficzką i odwieczną pasjonatką zagadnień związanych z aranżacją i wystrojem wnętrz. Dlatego właśnie stworzyłam swoją Pracownię Dekoracji Wnętrz, aby móc dzielić się z innymi swoją miłością do kolorów i do natury. Tworzę w różnych technikach i wciąż sięgam po nowe motywy, dlatego każdy wśród moich prac znajdzie coś dla siebie. Jeśli ciekawi Cię, jakie obrazy lub plakaty do tej pory stworzyłam, zajrzyj do Sklepu GoGa.Gallery. A jeśli zechcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat mojej pracy – zapraszam do mojej Pracowni Dekoracji Wnętrz Goga Gallery.

Miłego czytania… Miłego oglądania…
Miłego dnia.

‚Goga’ Małgorzata  Goczewska

Dekoracja Wnętrz Goga Gallery

facebook.com/goga.gallery  •  instagram.com/goga.gallery  •  www.goczewska.com